Dodaj do obserwowanych
Archiwalne

Postprodukcja dla fotografujących

Warsztaty
Szubin, ul. Szubińska 1
08-10.11.2019

Opis

POSTPRODUKCJA + GRAFIKA DLA FOTOGRAFA (poziom zaawansowany)

Nie jesteś zadowolony ze swoich zdjęć? Wydają Ci się szare, bez wyrazu, bez charakteru? Nie wiesz, jak uratować zdjęcie, któremu coś dolega? – te warsztaty są właśnie dla Ciebie!

Postprodukcja w fotografii – kolejna edycja warsztatów Photoshop (i Lightroom) w pałacowej scenerii zamiast nudnych miejskich sal wykładowych.

3 intensywne dni – Warsztaty Photoshop dla fotografujących – cyfrowa edycja, obróbka fotografii oraz retusz dla pasjonatów fotografii, a także zawodowych fotografów, fotografów ślubnych, którzy chcą dopracować i poprawić swój warsztat. Celem warsztatów będzie pokazanie uczestnikom jak dopracować fotografie w programach graficznych – wieloaspektowe rozwinięcie tematu cyfrowej ciemni i fotoedycji.

Warsztaty dla fotografów, którzy w swojej pracy wykorzystują programy graficzne i chcieliby usystematyzować swoją wiedzę. Oczekują konkretnych rozwiązań, które poprawią jakość ich fotografii jak i zwiększą efektywność obróbki zarówno w Adobe Lightroom jak i Adobe Photoshop.

Nauczysz się zarządzania Twoim zbiorem zdjęć. Poprawnego wywoływania RAW zarówno dla pojedynczych fotografii jak i całych reportaży. Wykorzystasz do obróbki warstwy korekcyjne, maski jak i pluginy NIK, które znacznie przyspieszą pracę. Nauczysz się tworzyć własne akcje, które usprawnia Twój system pracy. Poznasz sposoby na tworzenie grafiki na potrzeby Twojej działalności – kolaże ze zdjęć z elementami graficznymi. Dowiesz się jak stworzyć swój własny niepowtarzalny szablon fotoksiążki.

Zwiń Czytaj więcej

Lokalizacja

Szubin, ul. Szubińska 1
Pokaż mapę

Masz dodatkowe pytania?

Jeśli nie znalazłeś odpowiedzi na nurtujące Cię pytania na temat tej oferty wydarzenia, skontaktuj się z Organizatorem.

Wyślij wiadomość do przedsiębiorcy
Organizator zwykle odpowiada w ciągu 24h
Data ostatniej aktualizacji: 06.07.2019, 12:50

Oceny i recenzje

Opublikowanych opinii: 0
Postprodukcja dla fotografujących
Warsztaty
Data:
08-10.11.2019
Cena:
1290 zł
Obserwuj
Przykład
Zapisz się na newsletter
  • Bądź na bieżąco z ciekawymi ofertami serwisu
  • Poznaj możliwości serwisu Atrakcje.pl
Facebook